امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

گروه بازرگانی ثمین صنعت

 

فعالیت بازرگانی گروه ثمین صنعت در شاخه فعالیت صنایع MDF از یک دهه پیش با توزیع محصولات برندهای مطرح روز آغاز گردید و از سال 2014 میلادی با بررسی های صورت پذیرفته از شرایط بازار ثمین صنعت همکاری خود را با AGT آغاز نمود. همواره ثمین صنعت از هیات مدیره متخصص در زمینه اقتصادی و بازرگانی بهره مند بوده است و با در اختیار داشتن مشاورین و متخصصین مجرب در بخش MDF با برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت توانست از نیمه دوم سال 2014 تا 2015 رشد فروش محصولات AGT در ایران را 300% ارتقا دهد، در صورتیکه در آن دوره زمانی با توجه به شرایط بازار و اقتصاد ایران اکثر شرکت های بازرگانی و تولیدی در ایران با کاهش فروش مواجه بوده اند. رشد و تعالی برند AGT در بین مصرف کنندگان ایرانی مهمترین آرمان و هدف ثمین صنعت بوده و در آینده نیز خواهد بود. تمامی کارکنان ثمین صنعت دارای تعهد به برند شرکت می باشند و آن را نماد خانواده خود می دانند. ثمین صنعت گروه بازرگانی می باشد که همواره سعی و تلاش نموده است بهترین خدمات را به نمایندگان فروش خود ارائه نماید از جمله این خدمات تحویل بروز سفارشات می باشد که به دلیل دپوی کامل یکصد تریلی صورت می پذیرد.

 

ثمین صنعت برنامه ای جامع برای افزایش100%  فروش تا پایان سال 2016 دارد که امیدوار است با ارائه و افزایش خدمات مورد نیاز AGT این موضوع نیز محقق گردد. از جمله این خدمات افزایش سمپل های محصولات AGT برای توزیع در سطح جامع و کامل نمایندگان فروش، عاملیت های فروش نمایندگان و سازندگان مصنوعات چوبی( MDF) می باشد. ثمین صنعت در حال حاضر در 70 شهر بزرگ ایران هر شهر 2 نماینده دارای نمایندگی فروش محصولات AGT می باشد که البته تهران به دلیل بزرگی شهر و پایتخت بودن تعداد نمایندگان فروش خیلی بیش از 2 نفر می باشد. مجموعا در حدود 85 نماینده اصلی فعال داریم که این نمایندگان خود از  3 تا 15 عاملیت فروش برای توزیع محصولات به صورت پالتی دارا می باشند. در واقع در یک زمان واحد ثمین صنعت حداقل 800 فروشگاه بزرگ و متوسط برای توزیع، فروش و تبلیغات محصولات برند خود(AGT) دارد که در حال حاضر واحد توسعه بازار ثمین صنعت در حال مذاکره برای جذب حداقل 20 نمایندگی اصلی در 20 شهر جدید با عاملیت های فروش خود امیدواریم تا پایان سال 2016 به 950 فروشگاه توزیع محصولات برند شرکت برسیم.

صنعت ساختمان همواره در ایران به صورت نمودار سینوسی بوده و عمل می کند، در واقع یعنی چند سال رکود و سپس چند سال رشد سریع و زیاد، حال با توجه به اینکه این بار دوره رکود به دلایلی طولانی بوده است از ماه های آتی شاهد انتقال نمودار رکود به رشد خواهیم بود و با پیش بینی های صورت پذیرفته تا سال 2020 اقتصاد ایران در حدود 5% سالانه رشد خواهد کرد و با طبع صنعت ساختمان نیز حرکت و رشد خواهد نمود در حال حاضر سهم ساختمان سالانه در اقتصاد ایران در حدود 7/14 میلیارد دلار می باشد که اگر سهم MDF را در ساختمان های ایران 8/9% می باشد، لحاظ نمائیم در حال حاضر حدودا 4/1 میلیارد دلار می باشد. در همین ماه های اخیر تعدادی از برندهایی که در بازار MDF  ایران حضور نداشته اند فعالیت های آنها توسط این شرکت رصد و مشاهده شده است و برخی از برندهای قدیمی نیز در حال تقویت نمایندگان فروش خود می باشند. مطالعات مشاورین بازار ثمین صنعت به این نتیجه رسیده است که ماههای آتی بسیار حیاطی می باشد و برندی موفق خواهد بود که بتواند سهم رشد برندهای رقیب قدیمی را از خود نماید و امکان حضور برندهای جدید را از آنها سلب نماید.

ایران در کنار خود 2 کشور بسیار آسیب دیده از جنگ داخلی دارد که در آینده بسیار نزدیک نیاز به بازسازی ساختمان های تخریب شده را دارند و به دلیل موقعیت ترانزیتی کالا جدا از رشد صنعت ساختمان در خود ایران این موضوع نیز باعث اهمیت داشتن مواد و محصولات صنعت ساختمان می گردد بیشترین محصول مورد توجه این شرکت در واقع تمامی محصولات برند AGT می باشد فقط با توجه به شرایط بازار و میزان تقاضای مصرف در بازار سهم خرید و فروش برخی محصولات بیشتر می باشد. ثمین صنعت مصمم است سبد کالای تولیدی برند AGT  تا پایان سال 2017 به آشپزخانه و خانه مدرن AGT  در بین مصرف کنندگان ایرانی تبدیل نماید و تمامی مصنوعات مورد نیاز یک خانه از جمله کابینت آشپزخانه، کفپوش، درب ها و .... برند AGT  باشد.

شایسته است از مدیران معظم و کارکنان محترم AGT به دلیل همکاری خوب و مناسب با این شرکت قدردانی نمائیم و آرزوی موفقیت خانواده بین المللی AGT را در صنعت MDF دنیا شاهد باشیم.

 

 

 

گروه بازرگانی ثمین صنعت


فعالیت بازرگانی گروه ثمین صنعت در شاخه فعالیت صنایع MDF از یک دهه پیش با توزیع محصولات برندهای مطرح روز آغاز گردید و از سال 2014 میلادی با بررسی های صورت پذیرفته از شرایط بازار ثمین صنعت همکاری خود را با AGT آغاز نمود. رشد و تعالی برند AGT در بین مصرف کنندگان ایرانی مهمترین آرمان و هدف ثمین صنعت بوده و در آینده نیز خواهد بود. تمامی کارکنان ثمین صنعت دارای تعهد به برند شرکت می باشند و آن را نماد خانواده خود می دانند. ثمین صنعت گروه بازرگانی می باشد که همواره سعی و تلاش نموده است بهترین خدمات را به نمایندگان فروش خود ارائه نماید از جمله این خدمات تحویل بروز سفارشات می باشد که به دلیل دپوی کامل یکصد تریلی صورت می پذیرد.

 

ارتباط با ما

شرکت ثمین صنعت
نماینده رسمی محصولات AGT در ایران
مدیر عامل : اصغر گرانمایه 
 
تهران -زعفرانیه 
خیابان شهید اعجازی ( آصف )- پلاک ۳۹
 
021-22182210
 
021-22182210